II Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek" Hej kolęda, kolęda!" - Szczegóły aktualności - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Lublinie

Tag img 07.03.2024, 22:13

II Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek" Hej kolęda, kolęda!"

W styczniu w murach naszej szkoły odbył się konkurs kolęd i pastorałek, którego organizatorem była p. Angelika Hoduń - Stelmach oraz p. Katarzyna Szymanik.

czapka Mikołaja i nuty świąteczne

Celem konkursu była popularyzacja kolęd, uwrażliwienie na ich piękno, wymiana doświadczeń wokalnych i promocja młodych talentów.
Uczestnicy konkursu zostali ocenieni przez jury w składzie: p. Iwona Podlecka - wicedyrektor przedszkola, s. Dominika Lis - nauczyciel religii, p. Małgorzata Dąbrowska - nauczyciel muzyki. Przy ocenie brano pod uwagę: wybór kolędy i pastorałki, walory głosowe, poprawność wykonania, interpretacja oraz ogólne wrażenie artystyczne.
Laureaci i osoby wyróżnione otrzymali dyplomy oraz nagrody.
Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i zachęcamy do ponownego udziału za rok!