Międzyszkolny Konkurs dla świetlic szkolnych miasta Lublin „Zimowy pejzaż” - Szczegóły aktualności - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Lublinie

Tag img 25.04.2024, 10:17

Międzyszkolny Konkurs dla świetlic szkolnych miasta Lublin „Zimowy pejzaż”

Międzyszkolny Konkurs dla świetlic szkolnych miasta Lublin „Zimowy pejzaż” był organizowany przez Szkołę Podstawową nr 33 im. 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej w Lublinie pod koniec stycznia 2024 roku.

Ciekawe prace plastyczne z naszej SP 44 w ZSO 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie pod kierunkiem p. Moniki Sowy i p. Henryki –Kowalik-Stolarz wykonało ogółem 32 uczniów z klas 1-3. Spośród wielu zgłoszonych prac plastycznych z naszej szkoły, praca uczennicy kl. 1c SP 44 została wyróżniona w kategorii klas pierwszych.

Dziewczynka otrzymała wyróżnienie, dyplom i drobny upominek rzeczowy. Pracę wykonała pod kierunkiem p. H. Kowalik-Stolarz.
Gratulacje dla uczennicy. Podziękowania dla wszystkich uczestników konkursu plastycznego.