Stołówka - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Lublinie

Informacje ogólne

Zapraszamy do korzystania z obiadów w szkolnej stołówce. Aby uczeń mógł spożywać obiady w szkole, rodzic jest zobowiązany podpisać stosowne porozumienie z dyrektorem szkoły i zgodnie z regulaminem stołówki regularnie wnosić opłaty. Formularze porozumienia dostępne są u intendenta – p. Ewy Borysiuk (p. 42, tel. 667604412).

Przypominamy o możliwości odwołania obiadów za dni całodniowych wycieczek szkolnych. Odwołanie powinno nastąpić przynajmniej trzy dni wcześniej. W innych sytuacjach opłata nie będzie zwracana, choćby uczeń nie miał możliwości zjedzenia obiadu ze względu na zbyt późny powrót z wycieczki.

Prosimy także o odwoływanie obiadów i wyżywienia całodziennego w oddziale przedszkolnym w razie nieobecności ucznia w szkole z innego powodu (np. choroby).

Obiady z ostatniego tygodnia zajęć w roku szkolnym i kalendarzowym mogą być odwoływane do końca tygodnia poprzedzającego.

Odwołania opłaconych obiadów w wypadku nieobecności ucznia w szkole rodzic może dokonać osobiście (w pokoju nr 42 – referent ds. zaopatrzenia) lub telefonicznie (pod numerem 81-7477003 w. 27 lub 667604412). Odwołanie nie może dotyczyć dnia, w którym jest zgłaszane.

Zarówno deklaracja korzystania ze stołówki jak rezygnacji z obiadów musi mieć formę pisemną (formularz dostępny w szkole - pokój nr 42).

Zwracamy uwagę na to, że datą dokonania wpłaty jest dzień wpływu środków na rachunek szkoły, a przekazy pieniężne często trafiają na konto z kilkudniowym opóźnieniem. W szczególności dotyczy to wpłat na poczcie. Zalecamy dokonywanie ich z odpowiednim wyprzedzeniem, najlepiej w oddziałach Pekao S.A., gdzie nie są pobierane dodatkowe opłaty.