Opłaty za obiady - Szczegóły aktualności - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Lublinie

Tag img 29.11.2023, 16:57

Opłaty za obiady

Opłaty za kwiecień (dotyczy uczniów Szkoły Podstawowej nr 44 i XX LO):

• opłata za obiady uczniowskie w kwietniu 2024 r. wynosi 81 zł (18 x 4,50 zł).
  • opłata za obiady dla nauczycieli w kwietniu 2024 r. wynosi 162 zł (18 x 9 zł).

Opłaty należy dokonać do 10 kwietnia 2024 r.

Stawka dzienna za wyżywienie w Przedszkolu nr 89 wynosi:

• oddziały funkcjonujące w siedzibie przy ul. Tumidajskiego 6a - 8 zł
  • oddziały funkcjonujące w siedzibie przy ul. Dożynkowej 38 - 7 zł.

Wysokość opłaty miesięcznej jest ustalana po zakończeniu miesiąca po potrąceniu opłaty za dni nieobecności dziecka w przedszkolu. Opłatę należy wnieść do 10. dnia kolejnego miesiąca.

Przypominamy, że tytuł wpłaty musi wskazywać:

• imię, nazwisko ucznia i klasę / imię i nazwisko pracownika
  • miesiąc, za który dokonywana jest wpłata.

W roku szkolnym 2023/2024 obiady uczniów klas I-VIII SP i LO z ostatniego tygodnia zajęć w roku kalendarzowym i szkolnym mogą być odwoływane odpowiednio do 15 grudnia i 14 czerwca. Po tym terminie, ze względu na konieczność wcześniejszego zamówienia części produktów, nie będzie możliwości odwołania obiadów.