Przedsiębiorcze Dzieciaki - 2024 - Szczegóły aktualności - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Lublinie

Tag img 04.04.2024, 19:52

Przedsiębiorcze Dzieciaki - 2024

Grupa I - Sówki zakwalifikowała się do tegorocznej edycji projektu "Przedsiębiorcze Dzieciaki".

Logo Projektu Przedsiębiorcze Dzieciaki 2024

W ramach projektu „Przedsiębiorcze dzieciaki” zostaje przeprowadzonych 15 cykli bezpłatnych warsztatów dla dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych z terenu Miasta Lublin. Każdy cykl składa się z pięciu tematycznych spotkań:

• „Zapoznanie z Koziołkiem Biznesmenem”
  • „Trudne pojęcie – przedsiębiorczość”
  • „Moja pasja, talent”
  • „Wizyta w firmie”
  • „Zakładamy własną firmę – eksperyment”

Warsztaty prowadzone są przez przeszkolonych animatorów – studentów pedagogiki na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UMCS. W ramach projektu dzieci wezmą również udział w spotkaniach o tematyce finansowo-ekonomicznej prowadzonych przez Narodowy Bank Polski, firmy prowadzące działalność gospodarczą na terenie miasta Lublin oraz przedstawicieli przemysłów kreatywnych.