Świąteczna Kartka Wielkanocna - Międzyszkolny Konkurs Świetlicowy. - Szczegóły aktualności - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Lublinie

Tag img 05.05.2024, 20:39

Świąteczna Kartka Wielkanocna - Międzyszkolny Konkurs Świetlicowy.

Międzyszkolny świetlicowy konkurs „Świąteczna Kartka Wielkanocna” był organizowany przez Szkołę Podstawową nr 29 im. Adama Mickiewicza w Lublinie.

Kolorowe kartki wielkanocne dowolną techniką plastyczną pod kierunkiem p. Henryki Kowalik-Stolarz i p. Pauliny Zielińskiej zostały zgłoszone od 21 uczniów z klas 1-3 z Szkoły Podstawowej nr 44 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie. Jury konkursu wyróżniło świąteczną kartkę wielkanocną w kategorii klas pierwszych, wykonaną przez naszą uczennicę z klasy 1d.  Dziewczynka pracę plastyczną zrobiła pod kierunkiem p. Henryki Kowalik-Stolarz. W nagrodę otrzymała wyróżnienie, dyplom i drobny upominek rzeczowy. Gratulacje dla naszej uczennicy. Podziękowania dla wszystkich uczestników konkursu.